Müşteri Hizmetleri: 0 (216) 374 50 71
Standard SSL Sertifikası

Uygun Fiyatlı Ssl Sertifikası

En ucuz SSL Sertifikası ile web sitenizi güvenle kullanın.

  • En Ucuz Fiyat Garantisi
  • Kolay Kurulum
  • %100 Tarayıcı Desteği
8 $
başlayan fiyatlarla
15 Gün İade Garantisi Uygun Fiyat
Garantisi
%99 Uptime Garantisi Anında
Kurulum
Sabit Fiyat Garantisi Güvenli
Ödeme
Marka Ürün Adı Mobil Uyum Yeşil Bar Belge Domain Garanti Aktivasyon Fiyat
GogetSSL Domain SSL Gerektirmez Single 50.000$ Aninda
8 $
Satın Al
GogetSSL Multi-Domain SSL Gerektirmez Multiple 50.000$ Aninda 30 $
Satın Al
GogetSSL Wildcard SSL Gerektirmez ∞ Subdomain 50.000$ Aninda 90 $
Satın Al
GogetSSL BusinessTrust EV SAN Gerektirmez Multiple 1.000.000$ 1-5 Gün 280 $
Satın Al
GogetSSL BusinessTrust EV Gerektirmez Single 1.000.000$ 1-5 Gün 140 $
Satın Al
Marka Ürün Adı Mobil Uyum Yeşil Bar Belge Domain Garanti Aktivasyon Fiyat
PositiveSSL PositiveSSL Gerektirmez Single 10.000$ Aninda 9 $
Satın Al
PositiveSSL PositiveSSL Multi-Domain Gerektirmez Multiple 10.000$ Aninda 38 $
Satın Al
PositiveSSL PositiveSSL Wildcard Gerektirmez ∞ Subdomain 10.000$ Aninda 128 $
Satın Al
PositiveSSL PositiveSSL Multi Wildcard Gerektirmez Multiple 10.000$ 1-5 Gün 280 $
Satın Al
PositiveSSL PositiveSSL EV Gerektirmez Single 1.000.000$ 1-5 Gün 160 $
Satın Al
Marka Ürün Adı Mobil Uyum Yeşil Bar Belge Domain Garanti Aktivasyon Fiyat
GeoTrust QuickSSL Premium Gerektirmez Single 500.000$ Aninda 88 $
Satın Al
GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard Gerektirmez ∞ Subdomain 500.000$ Aninda 350 $
Satın Al
GeoTrust QuickSSL Premium SAN Gerektirmez Multiple Sub 500.000$ Aninda 220 $
Satın Al
Marka Ürün Adı Mobil Uyum Yeşil Bar Belge Domain Garanti Aktivasyon Fiyat
RapidSSL RapidSSL Standard Gerektirmez Single 10.000$ Aninda 17 $
Satın Al
RapidSSL RapidSSL WildcardSSL Gerektirmez ∞ Subdomain 500.000$ Aninda 170 $
Satın Al
Marka Ürün Adı Mobil Uyum Yeşil Bar Belge Domain Garanti Aktivasyon Fiyat
Thawte SSL 123 Gerektirmez Single 500.000$ Aninda 56 $
Satın Al
Thawte SSL 123 Wildcard Gerektirmez ∞ Subdomain 500.000$ Aninda 310 $
Satın Al
Thawte Web Server Certificate Gerektirmez Multiple 1.250.000$ 1-3 Gün 146.9 $
Satın Al
Thawte Web Server EV Certificate Gerektirmez Multiple 1.500.000$ 1-3 Gün 313.2 $
Satın Al
Thawte Wildcard SSL Certificate Gerektirmez ∞ Subdomain 1.250.000$ 1-3 Gün 540 $
Satın Al
Marka Ürün Adı Mobil Uyum Yeşil Bar Belge Domain Garanti Aktivasyon Fiyat
Digicert Secure Site Gerektirmez Multiple 1.500.000$ 1-3 Gün 575 $
Satın Al
Digicert Secure Site EV Gerektirmez Multiple 1.750.000$ 1-5 Gün 1356 $
Satın Al
Digicert Secure Site Pro Gerektirmez Multiple 1.500.000$ 1-3 Gün 1345.5 $
Satın Al
Digicert Secure Site Pro EV Gerektirmez Multiple 1.750.000$ 1-5 Gün 2047 $
Satın Al
Sectigo Secure Site Pro Wildcard Gerektirmez ∞ Subdomain 1.500.000$ 1-3 Gün 6813.76 $
Satın Al
Sectigo Secure Site Wildcard Gerektirmez ∞ Subdomain 1.500.000$ 1-3 Gün 3210 $
Satın Al

SSL Sertifikası Paketlerinin Avantajlı Özellikleri

En uygun Fiyat

En Uygun
Fiyat Avantajı

Ücretsiz Plesk Panel

Hızlı
Kurulum

Ücretsiz Yedekleme

Tüm Browserlarla
Uyumlu

Yüksek Performans Plesk Panel

Ücret
Garantisi

Sınırsız Kaynak Kullanımı

Google‘da
Yükselin

Ücretsiz Site Taşıma

Güçlü
Şifreleme

Spam ve Virüs Koruması

Tüm Bankalarla
Uyumlu

7/24 Profesyonel Destek

7/24 Profesyonel
Destek

Hızlı Kurulum

Repuc üzerinde barınan hosting paketlerinize firmamız tarafından otomatik hızlı kurulum yapıldığı gibi diğer firmalarda barınan hosting paketleriniz tek tuş ile ssl sertifikanızı kurabilirsiniz. Vakitten tasarruf ederek anında ssl sertifikanızı hosting paketinize kurarak sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Güçlü Şifreleme

128/256 bit şifreleme yöntemleri ziyaretçi ile web sitesi arasındaki veri trafiğini şifreleyip üyelik ve kredi kartı gibi önemli verileri güvenceye alarak 3. tarafların eline geçmesini engellemektedir. Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin Güvenli alışverişin keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Google‘da Yükselin

Google’ın son politikalarına göre SSL Sertifika sahibi olan web siteleri HTTP protokolü yerine HTTPS protokolü kullandıkları için arama sonuçlarında üst sıralara daha kolay çıkabilmektedir. Üst sıralarda olan web siteniz ile çok daha fazla ziyaretçiye ulaşarak sitenizin hitini artırabilirsiniz.

Tüm Bankalarla Uyumlu

Repuc’dan satın almış olduğunuz SSL sertifikaları, tüm banka, ödeme sistemleri ile tam uyuyumluluk sağlamaktadır. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz güvenli ödeme yapabilir ve kredi kartı bilgilerinin 3. taraf kişilerin eline geçmesi engellenmiş olur.

Tüm Browserlarla Uyumlu

Repuc’dan satın almış olduğunuz tüm SSL sertifikaları, bütün browserlar ile tam uyuyumluluk sağlamaktadır. Hiçbir browserda güvenli olmayan site uyarısı almayarak kullanıcılarınızın güvenli alışverişin ve güvenli ziyaretin tadını çıkartmasını sağlayabilirsiniz.

Doğrulanmış Sertifika

Doğrulanmış EV SSL sertifikaları ile tarayıcı adres çubuğunda firma adınızı gösterebilirsiniz. Yeşil adres bar çubuğu sitenizi ziyaret eden müşterilerinize güven sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar neticesinde güven duyan müşterilerin çok daha fazla alışverişe yöneldiği gözlemlenmiştir.

Bizi Arayın

SSL fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Projeniz için en ucuz ssl paketine, uzmanlarımız ile birlikte karar verin.

Bizi Arayın

İlginizi Çekebilecek Popüler Ürünlerimize Göz Atın

SSL Nedir, Neden Önemlidir?

Daha öncede web siteleri için olması gereken önemli özelliklerden birisi olsa da, Google tarafından yapılan yeni algoritma güncellemesi sonrası daha fazla önem kazanan ve adını sıklıkla duyduğumuz SSL sertifikası nedir, neden önemlidir? SSL sertifikası nasıl ve nereden alınır? Gibi sorulara kapsamlı cevapları, aşağıda sizler için verdik.


SSL Sertifikası Nedir?

İngilizce “Secure Sockets Layer” sözcüklerinin baş harflerinden oluşan ve SSL şeklinde tanımlanan bu sertifika, web siteleri için güvenli giriş katmanı oluşturan ve siteler üzerindeki veri trafiğinin şifrelenmesini sağlayarak güvenli hale getiren bir hizmettir.

Önceki yıllarda satış yapan web sitelerinin ödeme sayfalarında ve bazı siteler tarafından tercihen şifre ve önemli bilgilerin girilmesine gerek duyulduğu sayfalarda kullanılan bir hizmetti. Ancak yeni Google algoritmasına göre bir web sitesinin tüm sayfalarında, bu sertifikanın kullanılmasının daha önemli sayılacağı ve bu kullanım sayesinde web sitelerinin Google nazarında, artı bir avantaj sahibi olacağı vurgulandı.

Google tarafından konu hakkında yapılan açıklama da, bu sertifikayı kullanmayan web sitelerinin, ziyaretçilere “güvenilir olmadığı” yönünde işaret vereceği açıklanmıştı. Bu açıklamadan sonra belirli bir süre sonunda bu sertifikayı edinmeyen web siteleri için adres çubuğunda genellikle sitenin güvenli olmadığına dair uyarılar çıkarken, sertifikayı kullanan siteler için de güvenilir olduğuna dair işaretlere yer verilmeye başlandı.

Daha öncesinde “http” protokolü üzerinden çalışan web siteleri, güvenli giriş katmanı olan SSL sertifikasına sahip olmaları halinde “Https” protokolüyle çalışmaktadır. İstemci ve sunucu arasında gerçekleşen şifreli veri trafiği, 128 ile 256 bit uluslararası standartlarda sağlanmaktadır. Bu sertifikayı almak isteyen ya da alanların konu hakkında düştüğü en önemli yanılgı, sertifikanın web sitesinin güvenliğini sağladığı düşüncesidir.

Sertifikanın temel amacı, site ile kullanıcı arasındaki veri trafiğinin şifrelenmesi ve bu sayede özellikle kredi kartı ve TC kimlik numarası gibi önemli bilgilere, 3. Kişilerin ulaşmasının engellenmesidir. Bu konuda önemli ölçüde başarılı olan güvenli giriş katmanı sertifikası, siteyi saldırı ya da benzer durumlara karşı korumamaktadır.


SSL Neden Gereklidir?

Sertifikanın gerekliliğinin en önemli nedeni Google’dan da ziyade, şifre ve önemli bilgi içeren sayfalarda kullanıcıların site ile arasındaki veri aktarımının şifrelenmesidir. Kullanıcı bilgilerinin siber saldırılara karşı korunmasını sağlaması, SSL sertifikası gerekliliğini önemli kılmaktadır. Kullanıcının giriş yapmak için kullandığı bilgiler, web sitesi sahipleri ya da yetkili kılınan kişiler tarafından görülebilir olsa da 3. Kişilerce görülmesi pek mümkün değildir.

HTTPS protokolüne sahip olan siteler, kullanıcıya sunduğu güvenli bağlantı sayesinde daha fazla prestij yakalamaktadır. Ki Google’ın bir siteden beklentileri arasında yer alması da, arama motoru gözünde siteyi bir adım daha öne taşımaktadır.


SSL Sertifika Çeşitleri

Kullanım amacın göre, sertifika çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Alan adı onaylama sertifikası: Bu tip sertifikalar, yetkili şirket ya da kurumların domainlerinin onaylanması suretiyle verilmektedir. WHOIS bilgilerinin kontrol edilmesiyle birlikte alan adı sahibi doğrulanmakta ve sertifika verilmektedir. Diğer sertifikalardan maliyet olarak ucuz olması nedeniyle, sigorta oranı da daha düşüktür.

Web sunucusu onaylama sertifikası: Dosya transferleri, e-posta sunucuları ve web sunucularını korumak adına alınan sertifikalardır.

Yeşil adres çubuğu sertifikası: Kullanıcı gözünde daha fazla güven duyulan bir sertifika biçimidir. Yetkili olan kurum ya da şirketlerin onaylanmasının ardından, bu sertifikayı alırlar ve bu sayede adres çubuğu yeşil renkli olur.

Wildcard Sertifikası: Ana alan adının yanı sıra, alan adına bağlı alt alan adlarının yani sub domainlerin, sınırsız sayıda sertifika koruması altında olmasını sağlar. Tek bir sertifika ile bunu sağlaması nedeniyle, özellikle çok alt alan adına sahip sitelerin daha fazla tercih ettiği SSL sertifikaları arasındadır.

Birleşik İletişim Sertifikaları: SAN ya da UC sertifikaları, birden fazla domainin korunmasına imkân vermektedir.

Kod imzalama sertifikası: Kod bütünlüğünün sağlanması için kullanılan bir sertifika türüdür. Kodun kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini engellemekte ve koruma altına almaktadır.

SSL sertifika ihtiyaçlarınız için kesin çözümler sunan Repuc, sitelerinizin güvenliğini üst düzey şekilde sağlayacak SSL çözümleri ile web siteleriniz için en önemli çözüm ortağınız olmak için en iyisini sunma çabasındadır. Daha fazla bilgi için, Repuc müşteri destek hattını arayarak sizde memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

SSL Sertifikası kullanıcı ile web sitesi arasındaki veri akışını şifreleyerek güven ortamı yaratarak verilerin 3. şahısların eline geçmesini engellemektedir. Özellikle e-ticaret sitelerinde güvenli ödeme altyapısını sağlayarak kişisel veri ve kredi kartı bilgilerinin şifrelenerek işlem yapılmasını sağlamaktadır.

SSL Sertifika kurulumu ile alakalı bilgi bankamızdan yardım alabilirsiniz. SSL Kurulumu hosting yönetim panellerine göre değişkenlik gösterdiği gibi oldukça basit bir işlemdir.

SSL Sertifikasını tek tuşla satın alma yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz sertifika türünü seçtikten sonra sepetinize ekleyerek ödeme yapabilirsiniz. Ödemesi yapılan ssl sertifikası aktif olduktan sonra müşteri paneli üzerinde görüntülenmektedir. SSL sertifikası ile ilgili menü üzerinden CSR Kodu üreterek kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Sertifika türüne göre istenilen belgeler SSS sayfasında detaylı olarak verilmiştir. Hızlı Kurulum SSL sertifikası için hiçbir belge talep edilmemektedir. EV SSL için belge talep edilmektedir.

Evet, SSL Sertifikaları tüm bankalarla uyumludur.

Blog, Kişisel web sitesi, Kurumsal web sitesi, Goget Domain SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz. E-ticaret sitesi sahibi iseniz Positive SSL seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ziyaretçi sayısı oldukça fazla olan e-ticaret yada kurumsal web siteleri için Positive Wilcard yada EV SLL çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Hayır. Başka servis sağlayıcılarda bulunan hosting paketinize Repuc uzerinden satın aldığınız SSL sertifikasını kolaylıkla tanımlayabilirsiniz.

Evet, kurulum yapabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde barınan hosting paketlerini ve SSL sertifikasını satın aldığınız takdirde ekip arkadaşlarımız SSL sertifikanızı oluşturarak otomatik olarak hosting paketinize kurulum sağlamaktadır.

Panel üyeliğinize ait e-posta adresine gönderilen mailin onaylanmasından sonra yaklaşık olarak 10 dakikada müşteri panelinize sertifika bilgileriniz tanımlanmaktadır. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.

Hızlı kurulum ssl genellikle küçük çaplı e-ticaret sistemleri ve kurumsal web siteleri tarafından kullanılmaktadır. 128 bit koruma sağlayarak iletilen verilerin güvenliğini sağlamaktadır.

Satın alma yaptığınız anda işlemleriniz başlar ve yaklaşık olarak 15 dk içerisinde ssl sertifikanız sizlere iletilir. Repuc altyapısında barınan hosting panelinize ekibimiz tarafından kurulum yapılır.

En ucuz ssl olarak da adlandırabileceğimiz hızlı kurulum ssl sertifikaları 128 bit şifreleme ile sizlere fazlasıyla yeterli olacaktır. Fiyat konusunda da bütçe dostu bir yapıya sahiptir.

SSL sertifikaları içerisinde oldukça uygun fiyata sahip olan hızlı kurulum ssl’ler 15dk içerisinde sistemlerinize kurulum sağlar ve anında şifreleme yaparak veri trafiğinizin güvenli olmasını sağlar.

Hizmet Şartları